2024. március 28., csütörtök

Belső Ellenőrzési Osztály 2012. június

2012. június 13.

A XXI. század elvárásainak megfelelően elkészült a Belső Ellenőrzési Osztály (BEO) honlapja. Igyekeztem a honlapot úgy kialakítani, hogy minél inkább szolgálja mind az SZTE PR arculati megjelenését, mind a szakmai munkát.

2012. június 12.

Kedves Látogatónk!

Sok szeretettel köszöntöm a Szegedi Tudományegyetem Belső Ellenőrzési Osztályának honlapján.

2012. március 01-től kaptam kinevezést a Nemzeti Fejlesztési Minisztertől az osztály irányítására.

Osztályomon 3 fő belső ellenőr és én végezzük az Egyetem belső ellenőrzési tevékenységét. Az éves munkatervben foglalt vizsgálatok mellett nagy számban végzünk soron kívüli ellenőrzéseket is.

Vezetői elképzeléseimnek megfelelően szeretném előtérbe helyezni a belső ellenőrzés tanácsadói tevékenységét, mint osztályom szolgáltatását.

Amennyiben tanácsadói tevékenységünk ennél behatóbban is érdekli, úgy erről itt bővebben tájékozódhat.

Köszönöm, hogy meglátogatta honlapunkat!

Dávid Anita

osztályvezető