2024. április 28., vasárnap

Őszidő Idős Otthon

A Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar együttműködési megállapodást kötött az Őszidő Idős Otthonnal. A szegedi székhelyű Otthon magas szakmai színvonalú szolgáltatást nyújtó közössége várja azon szociális munkás szakra jelentkezőket, akiket érdekel az idősellátás kihívással teli világa. Az Otthon számos szakmai innovációja garancia a tartalmas és valódi fejlődést biztosító tanulási közegre. A duális képzésrejelentkező hallgatók fizetett munkavállalóként kapcsolódnak be az Otthon életébe.

Az együttműködés az EFOP-3.5.2-17-2017-00003 „Duális és gyakorlatorientált felsőoktatási képzések fejlesztése és oktatási innováció a szociális munka és a segítő szakmák terén a Dél-alföldi régióban” című pályázati program keretében valósul meg.

A duális képzési formáról, a jelentkezés módjáról Dr. Vida Anikó nyújt tájékoztatást. Elérhető: vida@etszk.u-szeged.hue – mail címen.

oszido