Presztizs_2009

6. alkalommal adták át a Presztízs Díjakat

A szegedi gazdasági és üzleti életben elért sikerek elismeréseként, 2009. december 10-én 19.00 órai kezdettel Központunk Átriumában került megrendezésre a Presztízs Díjátadó Gála.

A helyi üzleti és gazdasági sikerek elismerésére 2004-ben Presztízs díjat alapított a Lapcom Kft., a Mars Magyarország, a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, az Allianz, valamint a KÉSZ Holding Zrt.

A Szegedi Tudományegyetem 2008-ban csatlakozott a programhoz. A díj elnevezése a tavalyi évtől immáron a Délmagyarország és a Szegedi Tudományegyetem Gazdasági Presztízs Díja.

Az idei, immár 6. Díjátadó Gálának ismét az SZTE Tanulmányi és Információs Központ adott otthont.

Ezúttal nyolc vállalkozást ünnepelhettek a résztvevők. A korábbi hat, hagyományos elismerés mellé ugyanis két új díj csatlakozott.

A díjazottak:

• Pályázati Különdíj: Aquaplus Kútfúró, Kútjavító és Vízépítő Kft.
  • Arany Levél Díj: Makó-Térségi Víziközmű Kft.
  • Üzleti Innovációs Díj: Hedz Magyarország Kft.
  • E-díj: iKron-Inca-Monguz Kft.
  • Az év kisvállalkozása: Szénási Róbert egyéni vállalkozó
  • Az év középvállalkozása: Exicom Rendszerház Kft.
  • Az év vállalkozása: CSOMIÉP Kft.
  • Az év üzletembere díjat a Holman testvérpár, Endre és János, a Generál Média Kft. ügyvezető igazgatói vehették át.

A műsor ezúttal is különleges volt: Dél-Alföldi Blues címmel Ferenczi György és a Rackajam élő koncertjét nézhette meg a közönség, a háziasszony Ördög Nóra volt.

A belépőjegyek árából 1 millió forinttal a Szegedi Gyermekszívek Gyógyulásáért Alapítványt támogatták a szervezők.