Szegedi Tudományegyetem  Ahol tudás és szándék találkozik

Munkatársaink
Szegedi Tudományegyetem Pályázati Iroda

Projektmenedzsment Igazgatóság elérhetősége:
Cím: 6720 Szeged, Dugonics tér 13. 1. emelet 116.
E-mail: project@rekt.szte.hu



Csincsák Krisztián
projektmenedzsment igazgató
csincsak.krisztian@gmf.u-szeged.hu



Széplakiné Karizs Szilvia
pályázati referens / OTKA intézményi adminisztrátor
karizs.szilvia@rekt.szte.hu
06-62/544-843



Dr. Balog Eszter

HR referens

balog.eszter@rekt.szte.hu

06-60/544-571



Pódáné Nagy Szilvia

projekt asszisztens

podane.nagy.szilvia@rekt.szte.hu

06-62/544-572



Ács-Sándor Tímea

pénzügyi vezető

acs-sandor.timea@gmf.u-szeged.hu



Alattyányi István

projektmenedzser

alattyanyi.istvan@gmf.u-szeged.hu



Antal Judit

projektmenedzser

antal.judit@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-701



Bajusz-Birkás Gabriella

projektasszisztens

bajusz-birkas.gabriella@gmf.u-szeged.hu

06-62/342-141



dr. Bajusz János

projektmenedzser

bajusz.janos@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-711



Balogh Szilvia Odett

projektmenedzser

balogh.szilvia@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-897



Bánfi Annamária

projektasszisztens

banfi.annamaria@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-732



dr. Bernát Bence

projektmenedzser

bernat.bence@med.u-szeged.hu

06-62/342-142



Bolgár Zsolt

projektmenedzser

bolgar.zsolt@rekt.szte.hu

06-62/546-681



Bucsainé Pados Anikó

projektmenedzser

bucsaine.pados.aniko@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-732



Bujákné Szabó Krisztina

projektasszisztens

bujakne.szabo.krisztina@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-152



Czakó Kata

projektasszisztens

czako.kata@rekt.szte.hu

06-62/544-838



Csetreki Rita Renáta

projektmenedzser

csetreki.rita@gmf.u-szeged.hu



Fekete Klára

projektmenedzser

fekete.klara@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-152



Ferenczi Judit Janka

projektmenedzser

ferenczi.judit@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-153



Ferenczi-Czellár Zsuzsa

projektasszisztens

fczsuzsa@titan.physx.u-szeged.hu

06-62/544-046



Gila Gyöngyi

projektmenedzser

gila.gyongyi@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-976



Gortva-Kónya Mónika

projektmenedzser

gortva-konya.monika@gmf.u-szeged.hu



Győri Ildikó

pénzügyi vezető

gyori.ildiko@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-154



Hajdu Boglárka

projektasszisztens

hajdu.boglarka@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-151



Harmati-Major Ágnes

pénzügyi vezető

harmati-major.agnes@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-150



Hódi Adrienn

projektasszisztens

hodi.adrienn@rekt.szte.hu

06-62/546-977



Jancsó László

projektmenedzser

jancso.laszlo@gmf.u-szeged.hu



Juhász Szilvia

pénzügyi vezető

juhasz.szilvia@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-732



Kaldenekker Mária

projektmenedzser

kaldenekker.maria@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-451



Kardos József Gábor

pénzügyi vezető

kardos.jozsef.gabor@med.u-szeged.hu

06-62/546-619



Knerczer Gábor

projektasszisztens

knerczer.gabor@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-711



Kovácsné Nagy Orsolya

projektmenedzser

kovacsne.nagy.orsolya@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-154



Kreiningerné Márkus Melinda

projektasszisztens - jelenleg GYES-en



Kupa Adrienn

projektasszisztens

kupa.adrienn@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-897



Kutsán Ágnes

pénzügyi vezető

kutsan.agnes@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-511



Magony Alexandra

pénzügyi vezető

magony.alexandra@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-830



Márkus Ildikó Terézia

projektasszisztens

markus.ildiko@gmf.u-szeged.hu

06-62/545-343



Marótiné Pántos Szilvia Viktória

pénzügyi vezető

marotine.pantos.szilvia@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-619



Marsiné Kispéter Dóra

pénzügyi vezető

marsine.kispeter.dora@rekt.szte.hu

06-62/545-796



Márta Dorina Zsuzsa

projektmenedzser

marta.dorina@gmf.u-szeged.hu

06-62/545-084



Máthé Orsolya Klára

projektasszisztens

mathe.orsolya@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-150



Mojzes Gábor

projektmenedzser

mojzes.gabor@gmf.u-szeged.hu



Molnár Anikó

projektasszisztens

molnar.aniko@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-681



Németh Olga

projektmenedzser / pénzügyi vezető

nemeth.olga@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-511



Novkovné Szász Katalin

projektmenedzser



Ornyikné Turzó Barbara Éva

projektasszisztens

turzo.barbara@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-156



Pálinkó Erika

pénzügyi vezető

palinko.erika@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-711



Papp Csaba

projektmenedzser

papp.csaba@med.u-szeged.hu

06-62/546-619



Rácz Szabó Imola

projektasszisztens

racz.szabo.imola@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-977



Rosu Brigitta

pénzügyi vezető

rosu.brigitta@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-976



Rozsi Brigitta

projektasszisztens

rozsi.brigitta@gmf.u-szeged.hu



Simondán Katalin

projektasszisztens

simondan.katalin@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-572



Sipos-Kovács Mónika

pénzügyi vezető

sipos-kovacs.monika@gmf.u-szeged.hu

06-62/342-141



Stadlerné Ocskó Judit

pénzügyi vezető

ocsko.judit@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-977



Szablár-Darázsi Edit

projektasszisztens - jelenleg GYES-en



Szabolics Enikő

pénzügyi vezető

szabolics.eniko@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-976



Szakálné Csajkás Anita Nóra

pénzügyi vezető

szakalne.csajkas.anita@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-681



Szalai-Vincze Katalin

projektmenedzser / pénzügyi vezető

szalai-vincze.katalin@gmf.u-szeged.hu



Szekeresné Zalka Edina Ágnes

pénzügyi vezető / projektasszisztens

szekeresne.zalka.edina@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-376



Szeles Gergely

projektmenedzser

szeles.gergely@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-156



Szélpál Márta Eszter

pénzügyi vezető / projektasszisztens

szelpal.marta@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-376



dr. Szigetiné Koszár Anna Barbara

pénzügyi vezető

szigetine.koszar.anna@gmf.u-szeged.hu

06-62/545-343



Szikszai Mónika Mária

projektasszisztens

szikszai.monika@gmf.u-szeged.hu

06-62/544-838



Szitásné Fodor Renáta

pénzügyi vezető

szitasne.fodor.renata@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-977



Tanács Lejla

pénzügyi vezető / projektasszisztens

tanacs.lejla@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-681



Tóth Annamária

projektasszisztens

toth.annamaria@gmf.u-szeged.hu

06-62/342-141



Varga Márk

projektmenedzser

varga.mark@gmf.u-szeged.hu

06-62/545-343



Varga Rita

projektasszisztens

varga.rita@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-976



Walter Erika Mária

pénzügyi vezető

walter.erika@gmf.u-szeged.hu

06-62/341-444



Zana Éva Annamária

projektasszisztens

zana.eva@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-681



Zsigmond Anikó

projektmenedzser

zsigmond.aniko@gmf.u-szeged.hu

06-62/343-150



Zsiros János

pénzügyi vezető

zsiros.janos@gmf.u-szeged.hu

06-62/546-619