Könyvbemutató - Dányi László: Az Áchim L. András utcai fiúk
Időpont:2018. március 9.17:00 - 18:30
Helyszín:Somogyi Károly Városi és Megyei Könyvtár - Szeged, Dóm tér 1–4.
Dányi László: Az Áchim L. András utcai fiúk című kötetének alcíme: Földtörvény- és tulajdoni kárpótlásitörvény-viták a magyar Országgyulésben (1989–1991). Az SZTE volt történész hallgatója, az újságíróként is dolgozó Dányi László középiskolai tanár könyvbemutatójának moderátora: Dlusztus Imre, a Szegedi Egyetem, a Délmagyarország volt főszerkesztője. A kötetet bemutatja: Prof. Dr. M. Kiss Sándor történész, a Rendszerváltás Történetét Kutató Intézet és Archívum tudományos főigazgató-helyettese (Budapest), valamint Dr. Zsiros Géza volt országgyűlési képviselő (Békéscsaba), a parlament Mezőgazdasági bizottságának egykori elnöke (Független Kisgazdapárt). A könyvbemutató résztvevői a kötet tiszteletpéldányában részesülnek.