Termekenysegtudatossag_hete_keskeny

Termékenységtudatosság Road Show – kerekasztal beszélgetés

2024. április 18.

A Termékenységtudatosság hete 2024. április 23-tól április 27-ig tartó, egyedülálló összefogással megvalósuló, ingyenes, edukációs rendezvénysorozat. A roadshoww szegedi állomása 2024. április 24-én lesz.

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem, SZTE BANGA ILONA EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI KÉPZÉSI KÖZPONT

AudMed előadóterem

Előadók:

Dukai Regina, endometriózis érintett, édesanya

Dr. Katona Renáta, szülész-nőgyógyász, a Felelősen Magadért Egyesület alapító tagja

Program:

18:30-19:00 kapunyitás, regisztráció

19:00 – 19:05 Köszöntő
19:05 – 19:15 Keynote speach: Dr. Katona Renáta - Meghackelhető a biológiai óra?

19:15 – 20:30 Kerekasztal beszélgetés
Moderátor: Jaksity Kata, a Felelősen Magadért Egyesület elnöke

Előadók:

Dr. Katona Renáta szülész-nőgyógyász,
a Felelősen Magadért Egyesület állandó szakértője

„Hivatásszerűen” is a nőkkel, az egészségükkel foglalkozik. Napi tapasztalata az, hogy mindannyian hajlamosak vagyunk magunkat a háttérbe sorolni. Mi vagyunk a család összetartói, akik nem mutatkozhatnak gyengének.

Dukai Regina

modell, endometriózis érintett, édesanya

Moderátor: Jaksity Kata, a Felelősen Magadért Egyesület elnöke

Megannyi karitatív ügy felkarolója, támogatója. Hisz abban, hogy ismertségével egy eszközt kapott és ez kötelezi arra, hogy ezt használja is, mégpedig olyan célokra, amelyek közösséget teremtenek és kapaszkodót adnak. A nyilvánosság ugyanis nagy fegyver, amit most ki tudunk használni.

Termekenysegtudatossag_hete_teljes