Szegedi kommunikáció szakos hallgatók sikere az idei, jubileumi DUE Sajtófesztiválon

Az idei DUE Ifjúsági Sajtófesztiválon megint szép sikert értek el a kommunikáció szakos hallgatók.

Csábi Máté III. éves BA hallgató etikus újságírói különdíjat vehetett át. Máté a SzemeSZTEr egyik anyagával, a decemberi diákmegmozdulások szegedi eseményeinek összefoglalójával pályázott. A legjobb "diákok által indított online magazin felsőoktatás kategóriában" pedig a hallgatóink által működtetett ArtsOnline lett.

A cikk nem ír róla, de a nyomtatott sajtó felsőoktatási díjazottjai között a harmadik helyezett Klatka Eszter intézményi kommunikátor szakos JGYPK-ás hallgató lett.

További részletek: http://www.delmagyar.hu/szte/szegedieket_is_dijaztak_az_ifjusagi_sajtofesztivalon/2333386/

Friss Hírek

Friss Hírek RSS

boritokep__12_

A Szegedi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Pszichológiai Intézete ügyvivő szakértő/intézeti ügyintéző munkatársat keres, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Jelentkezési határidő: 2024. április 10. (szerda)