nyiltnap_1

Kari nyílt nap

Időpont: 2017. november 24. (péntek) 11 óra.

Helyszín: Szeged Boldogasszony sgt. 6. Díszterem

A központi tájékoztató után lehetőséget biztosítunk a tanszékek személyes meglátogatására.

Facebook-csoportunk, Jugyus leszek 2018!, elérhetősége: https://www.facebook.com/groups/819637918195886/?source_id=1022112181165348

esza_felso

Számold ki a pontjaid!

Pontkalkulator_grafika

Nyiss a Jövőd Felé!

Hallgatóink mondták

kovacs-benceKovács Bence – TTIK: fizika

Az SZTE-t azért választottam, mert egy „nyugisabb” egyetemi várost kerestem. Az SZTE minden szempontból kiválóan szolgálja a hallgatók igényeit, legyen szó külföldi lehetőségekről, szabadidős vagy kulturális programokról. Nem bántam meg, hogy az SZTE-re jöttem, az egyetemi éveimet jobb helyen nem is tudnám elképzelni.

Juhasz_Zsolt_kiemeltJuhász Zsolt - GTK, gazdálkodási és menedzsment

Azért választottam Szegedet, mert hiába nagy egyetemvárosról van szó, mégis nagyon otthonosnak éreztem a hangulatát minden korábbi látogatásom során. Nagyon jó, hogy minden közel van a városban, és egy-egy jó buli után egyszerűen hazajuthatok. Nagyon jó a közösség is itt, mindenki nagyon barátságos.

További hallgatói vélemények >>>