borito

„Élménytábor a Tudástárban”

2024. április 17.

Időpontja:

I. turnus: 2024. június 24-28.
II. turnus:
2024. július 1-5.

Jelentkezési határidő: 2024. június 10.

A jelentkezés életkori feltétele: az általános iskola első évfolyamát elvégzett tanulók jelentkezhetnek.

Helyszín: SZTE JGYPK Interaktív Természetismereti Tudástár Szeged, Boldogasszony sgt. 6. II. emelet

Naponta: 8.00-16.00-ig

Étkezés: A tábordíj az ebédet tartalmazza, tízórairól és uzsonnáról a jelentkezők egyénileg gondoskodnak.

A tábor díja: 32.000 Ft

A tábor programjából:

A táborba azoknak a gyermekeknek a jelentkezését várjuk, akik különösen érdeklődnek a természettudományok iránt, szívesen megismerkednének az Interaktív Természetismereti Tudástár gazdag gyűjteményével, kipróbálnának kémiai, fizikai, biológiai kísérleteket, bepillantanának a robotika és a 3D világába, örömmel vennének részt olyan kiránduláson, amely során az ott élő növényeket, állatokat figyeljük meg, mindezt élményszerűen, játékokkal, kézműves foglalkozásokkal kiegészítve.

A jelentkezési lap és egészségügyi nyilatkozat innen tölthető le:

jelentkezési_lap_pdf

jelentkezési_lap_docx

egészségügyi_nyilatkozat_pdf

egészségügyi_nyilatkozat_docx

A kitöltött lapokat az ilosvayne.milbik.ivett@szte.hu címre kérjük beküldeni!