Nem bírtak a Fehérvárral

2008. május 06.
2 perc
Sorozatban harmadik vereségét szenvedte el az Universitas Szeged az NB II-es futsalbajnokságban.
A május 5-én megrendezett 25. fordulóban a Bau-Regiát látták vendégül Szabó Zoltánék. A székesfehérvári együttes a bajnokság egyik élcsapatának számít: a tabella harmadik helyén áll, s csak azért nem tudja megszerezni a két feljutó hely valamelyikét, mert játékosok jogosulatlan szerepeltetése miatt nyolc pontot levontak összteljesítményéből...
A tavaszt remekül kezdő – hét győzelem, egy vereség – szegedi gárda kerete viszont a szezon végére különböző okokból némiképp megfogyatkozott, így gyakorlatilag minden a vendégek mellett szólt. A Bau-Regia ennek megfelelően 6-2-es győzelemmel távozott Szegedről
Az utolsó forduló előtt a 28 pontos Universitas Szeged a 9. helyen áll az NB II tabelláján. Május 12-én Debrecenben, a DEAC elleni mérkőzéssel zárja a 2007/2008-as szezont Horváth Levente együttese.

Tóth Péter (labdával) és társai számára leküzdhetetlen akadályt jelentett a Bau-Regia.
Fotó: Segesvári Csaba

A futsal NB II 25. fordulójában:
Universitas Szeged Bau-Regia 2-6 (0-3). Újszegedi sportcsarnok, 50 néző. Vezette: ifj. Kormányos G., Hegyesi G.
Universitas: Bakos Sz. Laudisz P., Szabó Z., Tóth P., Kalános J. Csere: Gombos V. (kapus), Szűcs S., Sólyom B., Fülöp A., Albert M. Edző: Horváth Levente és Albert Miklós.
Gólszerzők: Kalános és Szabó.