SZTEhírek

Föld Napja az SZTE Füvészkertben

2014. április 10.

A Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. és a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje a környezetvédelem jegyében 2014. április 26-án 10 órától színes programokkal várja a látogatókat.

A Föld Napjához kapcsolódó program fő célja a szelektív hulladékgyűjtés népszerűsítése, a környezetvédelem fontosságának megismertetése, valamint a Szegedi Környezetgazdálkodási Kft. tevékenységének minél szélesebb körben történő terjesztése. A rendezvényen többek között a környezetvédelemhez kapcsolódó játékos vetélkedőkkel és olyan színes programokkal várják a füvészkertbe kilátogató környezettudatos vendégeket, mint a köztisztasági gépjármű bemutató, kukafestés, ökolabirintus, kézműves foglalkozások, arcfestés és állatsimogatás.

A rendezvény 18 éven aluliaknak diákigazolvány felmutatásával ingyenes, felnőtteknek 600 forint.

További információ: SZTE Füvészkert