Nyitott pályák a sportos szombatokon

2014. augusztus 27.

Sportszombattal zárhatnak minden hónapot az SZTE polgárai az új tanévben is. A Szegedi Tudományegyetem Sportközpontja a hónap utolsó szombatján, legközelebb 2014. augusztus 30-án nyitott kapukkal várja a mozogás kedvelőit.

A Szegedi Tudományegyetem polgárai, családtagjai és vendégeik díjtalanul használhatják a Sportközpontot, a Hattyas sori szabadtéri kosár, tenisz, streetball, foci sportpályákat és a kondicionáló termet – a szorgalmi időszakban minden hónap utolsó szombatján, így 2014. augusztus 30-án is.

Plusz szolgáltatásként a sportszombaton 9 órától body art várja az érdeklődőket az „A” sportteremben. A külső pályán 10 órától az airsoftosok, 14 órától a triálosok tartanak foglalkozásokat. A megújult falmászó terem 10 és 12 óra között szakember segítségével kipróbálható. A programokba bárki bekapcsolódhat.

2014-ben a további díjmentes sportszombati napok: 2014. szeptember 27., október 25., november 29.

Minden sportolni vágyót szeretettel vár az SZTE Sportközpont.