SZTEhírek

Indulnak a Campus Hungary hallgatói tréningek

2014. február 28.

2014. március 14-én 10 és 16 óra között személyes kompetenciafejlesztő tréninget tartanak a Szegedi Tudományegyetemen.

A Campus Hungary és a Tempus Közalapítvány közös tréningeivel már találkozhattak a hallgatók a február 13-i ösztöndíjas börzén, ahol ingyenes interkulturális tréning és angol nyelvi szintfelmérő várta a résztvevőket.

A március 14-i személyes kompetenciafejlesztő tréninget azoknak a BA-, MA-, és PhD-hallgatóknak ajánlják, akik már jelentkeztek valamely ösztöndíjra, vagy a jövőben tervezik, hogy külföldi tanulmányútra mennek. Az ingyenes tréning mindazoknak lehet hasznos, akik szeretnék könnyebbé tenni a külföldi környezetbe történő beilleszkedést, és akik fejleszteni szeretnék a kint tartózkodás során nélkülözhetetlen személyes készségeiket és kompetenciáikat. A hallgatók felkészülését szakképzett oktatók segítik.

Az ingyenes tréningen való részvétel hallgatói jogviszonyhoz és előzetes regisztrációhoz kötött. További információ itt érhető el.

Jelentkezési lap: