Nyitott sportszombat az SZTE-n

2014. január 23.

2014. január 25-én, szombaton 9 és 16 között az egyetem polgárai és családtagjaik díjtalanul használhatják Hattyas sori SZTE Sportközpont szabadtéri sportpályáit, kondicionálótermét.

Nyitott sportnappal ünnepeli az évkezdést a szegedi egyetem sportközpontja. Január 25-én a Hattyas sori centrum megnyitja a kapuit a sport, a mozgás szerelmesei előtt, szabad sportpályákkal (kosár-, streetball-, foci-) és foglalkozásokkal várják az egyetem polgárait, a családtagjaikat és az ő meghívott vendégeiket. Reggel 9 órától ébresztő zenés torna lesz az „A” sportteremben. A külső pályán 10 órától az airsoftosok, 14 órától a triálosok tartanak foglalkozásokat. A falmászóterem 10 és 12 óra között szakember segítségével kipróbálható. A programokba bárki bekapcsolódhat.

További díjmentes sportszombati napok 2014-ben: február 22., március 29., április 26., május 31., június 28., július 26., augusztus 30., szeptember 27., október 25., november 29.