SZTEhírek

Idén is Eötvözet Konferencia Szegeden

2014. május 05.

Az Egyetemi Tavasz programsorozat részeként harmadik alkalommal rendezi meg az SZTE Eötvös Loránd Kollégium az Eötvözet Konferenciát 2014. május 9-10-én az MTA Szegedi Akadémiai Bizottság székházában.

A Szegedi Tudományegyetem Eötvös Loránd Kollégium hallgatói testvérkollégiumával, a budapesti Eötvös Lóránd Tudományegyetem Eötvös József Kollégiummal közösen hallgatói konferencián mutatja be a kollégiumok szakmai műhelyeiben folyó munkát. 2014. május 9-én az érdeklődők filozófia, irodalom, történelem, nyelvészet, jog, valamint társadalomtudomány témakörben hallgathatnak előadásokat. Az idei év újdonsága, hogy a konferencia második napján, május 10-én természettudományi témában is előadnak a hallgatók matematika, biológia, kémia, földrajz és orvostudomány szekciókban.

A konferencia részletes programja és az előadások összefoglalói itt érhetők el.