Játék és túra az egyetemi könyvtárban

2014. május 14.

2014. május 19-én az Internet Világnapja alkalomból rendkívüli túrát szerveznek az SZTE Klebelsberg Könyvtárban.

A rendhagyó tárlat során az érdeklődők megnézhetik mindazokat a hardvereket, kábeleket, kézzel fogható dolgokat, amelyek a bibliotéka számítógépes rendszereit kiszolgálják. Az Internet Világnapja május 18-a, vasárnap, így a túrát 2014. május 19-én, hétfőn 11:00-kor és 15:00-kor tartják. Az eseményen való részvétel ingyenes, de az alábbi e-mail címen bejelentkezés szükséges: tura@ek.szte.hu.

A túrázás mellett ismét könyvnyereményeket lehet játszani a könyvtár májusi kvízén, mely elérhető a http://goo.gl/U4u1re címen. A kitöltött tesztlapokat 2014. május 23-án, pénteken 16.00-ig lehet beküldeni, az eredményhirdetés 2014. május 26-án, hétfőn lesz. A nyerteseket e-mailben értesítik, a nevüket tartalmazó listát a földszinti paravánra függesztik ki.