2024. március 28., csütörtök

almamatermikulas_kiemelt

2014-ben is jön az Alma Mater Mikulás

Az SZTE Alma Mater szervezésében az SZTE-s öregdiákok, oktatók és dolgozók gyermekei 2014. december 4-én ismét találkozhatnak a Mikulással a József Attila Tanulmányi és Információs Központban.

A Szegedi Tudományegyetem alumni szervezete 2014-ben is megszervezi hagyományos Mikulás-programját melyhez, idén is rajzverseny kapcsolódik. A pályázatra három kategóriában „Rajzold le, hogyan készül a Mikulás a nagy napra” témában várják a pályamunkákat 2014. december 1-ig. Az este folyamán többek között a Vackor Zenekar műsora, a Mikulás Rajzverseny eredményhirdetése, kézműves-foglalkozások, az SZTE Klebelsberg Könyvtár könyvsarka és a Tudáskapu varázslatos tudományai várják a gyermekeket, időközben pedig maga a Mikulás is megérkezik, hogy megajándékozza kis látogatóit.

almamater_mikulasplakat

A részvétel az Alma Mater-tagoknak és gyermekeiknek ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztráció és további információ az SZTE Alma Mater honlapján.

A rajzpályázatról itt olvashat.

almamater_rajzverseny_2014