Egyetemi előadói versenyeket rendeznek

2014. november 26.

Zenében, vers- és prózamondásban vetélkednek az egyetemisták 2014. november 26-ától. A díjkiosztó ünnepséget 2014. december 3-án rendezik meg.

A zenei versennyel kezdődik 2014. november 26-án a Szegedi Tudományegyetem Kulturális Iroda által kiírt egyetemi előadói vetélkedések sora. Három kategóriában mérettetik meg magukat az indulók, a program 17 órakor kezdődik a Rektori Hivatal dísztermében.

Az Egyetemi Vers- és Prózamondó Versenyt december 1-jén 17 órakor tartják a Rektori Hivatal 229-es termében.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája a Hallgatói Díjkiosztó Ünnepségét december 3-án, szerdán este 6 órától tartja az SZTE Rektori Hivatal dísztermében. Az ünnepséget megnyitja és a díjakat átadja Szabó Gábor, a Szegedi Tudományegyetem rektora.