SZTEhírek

2014. szeptember 15-én kezdődik a Szeged Városi Ösztöndíj pályázati időszaka

2014. szeptember 11.

Szeges Megyei Jogú Város Önkormányzata pályázatot ír ki a 2014/2015-es tanévre a Szegedi Tudományegyetem és a Gál Ferenc Hittudományi Főiskola nappali tagozatán tanuló, kiemelkedő teljesítményt elért diákok tanulmányainak anyagi támogatására. Az ösztöndíjpályázatokat 2014. szeptember 15-től lehet benyújtani.

Az ösztöndíjra minden nappali tagozatos hallgató pályázhat, aki 26. életévét a pályázat benyújtásáig nem töltötte be, első alap-, osztatlan, mester- vagy felsőfokú szakképzésében folytat tanulmányokat és a 2013/14-es tanév második (tavaszi) félévében „aktív” jogviszonya volt. A városi ösztöndíj két szemeszterre szól, összege havi 10 ezer forint. Pályázni a Modulo elektronikus rendszerben található „Szeged MJV Ösztöndíjpályázata” című adatlap kitöltésével lehet. A pályázat elbírálásánál előnyt jelent a kiemelkedő tanulmányi eredmény és a tanulmányi versenyeken való részvétel.

Az ösztöndíjpályázat benyújtási határideje: 2014. szeptember 15. – október 15. 23:59 perc

A pályázatok elbírálásának várható időpontja 2014. december.

A pályázati felhívás itt olvasható