SZTE-s díjak a XXXII. OTDK Művészeti és Művészettudományi Szekciójában

Budapesten rendezték 2015. április 8 – 10. között a XXXII. OTDK Művészeti és Művészettudományi Szekcióját. A megmérettetésen eredményesen szerepeltek a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar, valamint a Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Művészeti Intézetének diákjai.

Sikeresen szerepeltek az SZTE Juhász gyula Pedagógusképző Kar hallgatói a Festészet tagozatban: második helyezést ért el Szepesi Anna Dóra, felkészítő tanára Marosi Kata, különdíjas Marton Ákos, felkészítő tanára Henn László. Ugyancsak második díjas lett a Képgrafika kategóriában Szekeres Gabriella, felkészítő tanára Szíj Kamilla.

A Hangszeres zene tagozatban első helyezést ért el Szives Márton Gábor, az SZTE Zeneművészeti Kar hallgatója, témavezetője Siklósi Gábor. Harmadik helyezést ért el a Klasszikus ének kategóriában Pintér Tünde Kornélia, témavezetője Pál Tamás. A Zeneelmélet-zenetörténet kategóriában a bizottság különdíjban részesítette Németh Anna Mártát, felkészítő tanára Asztalos Bence.