A XXXII. OTDK Műszaki Tudományi, valamint Testnevelés- és Sporttudományi Szekciójának SZTE-s sikereiről

2015. április 23.

Számos elismeréssel tértek haza a Szegedi Tudományegyetem hallgatói a XXXII. OTDK Műszaki Tudományi, valamint a Testnevelés- és Sporttudományi Szekciójának eredményhirdetéséről.

A XXXII. OTDK Műszaki Tudományi Szekcióját az Óbudai Egyetem rendezte meg 2015. március 25. és 27. között. A megmérettetésen anyagtudomány- szimuláció, fejlesztés tagozatban harmadik helyezést ért el Tóth-Molnár Gábor János. Harmadik helyezést ért el géptervezés- számítógéppel segített tervezés tagozatban Zakupszki Richárd Zoltán, különdíjas mechatronika - biomechatronika tagozatban Gergely Attila.

Pécsi Tudományegyetem április 8-10. adott otthont a XXXII. OTDK Testnevelés- és Sporttudományi Szekciójának, melyen eredményesen teljesítettek a Szegedi Tudományegyetem hallgatói. A testnevelés tantárgypedagógiai kérdései tagozatban harmadik helyezést ért el Szász Róbert. A mozgás és a sport pszichológiai kérdései I. tagozatban második helyezett Brezovai Zoltán Árpád, különdíjas Almási Dóra Gabriella. A mozgás és a sport pszichológiai kérdései II. tagozatban megosztott második helyet ért el Vidiczki-Dóczi Andrea, valamint szerzőtársként Csanádi Mária és Tóth-Baranyi Tamara.