Pályázat egyetemistáknak garzonlakások bérbeadására

2015. augusztus 05.

Az IKV Ingatlankezelő és Vagyongazdálkodó Zrt. pályázatot hirdet szegedi egyetemi hallgatók részére fenntartott, önkormányzati tulajdonban álló garzonlakások bérbeadására. A pályázatokat 2015. augusztus 25-ig várják az SZTE Tehetségpont irodájában.

A Szeged, Tápai u. 5. szám alatti épületben lévő 6 darab tetőtéri, 27 négyzetméteres, összkomfortos 1 szobás lakások bemutatásának időpontja: 2015. augusztus 6. 16-17óráig. Lakásbérleti szerződéskötésre irányuló pályázatot az az egyetemi, főiskolai hallgató nyújthat be, aki Szegeden felsőfokú oktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója, és igazoltan házas, vagy élettársi kapcsolatban él, és 35. életévet nem töltötte be, és a jogszabályban foglalt feltételek alapján az elhelyezésből nem kizárt.

A részletes felhívás itt olvasható