Megkezdődött a szavazás az SZTE közönségdíjasaira

2015. május 11.

Az SZTE Kulturális Iroda az egyetemi polgárok szavazatai alapján minden színi évad végén Egyetemi Közönségdíjat ad át egy arra érdemes színművésznek, aki a Szegedi Nemzeti Színház prózai tagozatának tagja. Az egyetemi polgárok voksait 2015. május 22-ig várja az SZTE Kulturális Iroda.

Idén is szavazhatnak a Szegedi Tudományegyetem hallgatói, oktatói és dolgozói kedvenc művészükre, aki szerintük az idei évadban a legjobb alakítást nyújtotta. A szavazatokat 2015. május 22-ig várják az SZTE Kulturális Iroda elérhetőségein (Dugonics tér 13. fszt. 32., telefon: 4045, 544-045, e-mail: tajti.gabriella@rekt.szte.hu)

Az SZTE közönségdíjait 2014-ben Pataki Ferenc és Fekete Gizi vehette át. Az idei évad jelöltjei:

• Ádám Tamás A Vasgróf, az Ahogy tetszik és a Kurázsi mama és gyermekei darabban nyújtott alakításáért.
  • Barnák László A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Bánvölgyi Tamás az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Borovics Tamás A Vasgróf, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Kék róka darabban nyújtott alakításáért.
  • Borsos Beáta A Vasgróf és a Hoppláda darabban nyújtott alakításáért.
  • Csorba Kata A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Fekete Gizi a Kurázsi mama és gyermekei darabban nyújtott alakításáért.
  • Galkó Bence A Vasgróf darabban nyújtott alakításáért.
  • Gidró Katalin az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Kék róka darabban nyújtott alakításáért.
  • Gömöri Krisztián A Vasgróf, az Ahogy tetszik, az Ez történt Bécsben és a Hoppláda darabban nyújtott alakításáért.
  • Hodu Péter A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért
  • Jakab Tamás az Ahogy tetszik, a Švejk, a derék elsőháborús katona, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Kárász Zénó A Vasgróf, a Švejk, a derék elsőháborús katona, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Kék róka darabban nyújtott alakításáért.
  • Kéner Gabriella A Vasgróf és a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Pataki Ferenc A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Švejk, a derék elsőháborús katona, valamint a Kurázsi mama és gyermekei darabban nyújtott alakításáért.
  • Pálfi Zoltán a Szökevény csillagok, valamint a Kurázsi mama és gyermekei darabban nyújtott alakításáért.
  • Poroszlay Kristóf A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.
  • Rácz Tibor A Vasgróf, valamint az Ahogy tetszik darabban nyújtott alakításáért.
  • Rédei Roland az Ahogy tetszik, a Švejk, a derék elsőháborús katona, a Hoppláda, valamint a Kék róka darabban nyújtott alakításáért.
  • Somló Gábor az Ahogy tetszik darabban nyújtott alakításáért.
  • Sorbán Csaba a Švejk, a derék elsőháborús katona darabban nyújtott alakításáért.
  • Szabó Gabi a Kék róka darabban nyújtott alakításáért.
  • Szilágyi Annamária az Ahogy tetszik, a Švejk, a derék elsőháborús katona darabban nyújtott alakításáért.
  • Szívós László A Vasgróf, az Ahogy tetszik, a Švejk, a derék elsőháborús katona, a Kurázsi mama és gyermekei, valamint a Frankenstein darabban nyújtott alakításáért.