Szegedi Egyetem Anno – Képek vetítése egyetemünk történetéből

2015. október 15.

Október 20-án kedden 17 órától a JATE Klubba szervez közös képnézegetést az Alma Mater Szenior Közössége.

Az egyetemi polgárok és minden érdeklődő számára meghirdetett program által a Közösség szeretné feleleveníteni az évtizedekkel ezelőtti egyetemi évekhez fűződő emlékeket, alkalmat adni a kötetlen történetmesélésre a beérkezett fotók és dokumentumok alapján.

Az SZTE öregdiák szervezete szeretettel várja Önt az Őszi Kulturális Fesztivál keretében megvalósuló rendezvényen, ahová saját albumát, emléktárgyait is elhozhatja.

Anno_kepvetites02

Kérjük, ha digitális képet (vagy sacannelt dokumentumot) szeretne megosztani a közösséggel, azt legkésőbb október 19-én 16:00-ig küldje el nekünk az iroda@sztealmamater.hu címre.
A rendezvénnyel kapcsolatban a megjelölt e-mail címen vagy az alábbi telefonszámon érdeklődhet: (62) 54-6775.

A vetítésről bővebben ITT tájékozódhat.

A rendezvény Facebook eseményét ITT találja.