Változik a traumatológiai-, az általános sebészeti- és az érsebészeti szakrendelés munkarendje

2017. december 15.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tájékoztatja minden kedves páciensét, hogy az I. sz. Rendelőintézetben a traumatológiai-, az általános sebészeti- és az érsebészeti szakrendelések munkarendje megváltozik.

A Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ tájékoztatja minden kedves páciensét, hogy az I. sz. Rendelőintézetben az alábbi szakrendelések munkarendje változik:

Traumatológiai Szakrendelés (Tisza Lajos krt. 97.)

2017. december 18. (hétfő) – 2017. december 29. (péntek) között munkanapokon:

Szakrendelés

Rendelési idő

1. sz. Traumatológiai Szakrendelő

07:00-13:00

2. sz. Traumatológiai Szakrendelő

10:00-16:00

A fenti rendelési időn kívül a jelentkező sérültek ellátása a Sürgősségi Betegellátó Önálló Osztályon történik.

Az Általános Sebészeti Szakrendelés (Tisza Lajos krt. 97.) 2017. december 18. (hétfő) – 2018. január 5. (péntek) között szünetel! Ez idő alatt a sebészeti ellátást igénylő betegeket a Sebészeti Klinika ambulanciáján látják el (Petri Gábor Klinikai Tömb Semmelweis u. 8.).

Az Érsebészeti Szakrendelés (Tisza Lajos krt. 97.) 2017. december 25. (hétfő) – 2018. január 5. (péntek) között szünetel!

Ez idő alatt a sürgős, érsebészeti beutalóval érkező betegeket a Sebészeti Klinika ambulanciáján látják el (Petri Gábor Klinikai Tömb Semmelweis u. 8.).