SZTE-s dolgozói nap a Pompeji-kiállításon

2017. január 24.

SZTE-s dolgozói napot hirdet a Móra Ferenc Múzeum a Pompeji-kiállításon 2017. február 2-án, csütörtökön 10-18 óra között. Ezen a napon SZTE Egyetemi Azonosító Kártya felmutatásával a kiállítás sétálójegye kedvezményes áron, 1100 Ft-ért váltható meg. A belépőjegyek mellé ajándék tárlatvezetéseket is kínálnak.

2017. február 2-án az SZTE-s Egyetemi Azonosító Kártya felmutatásával a Pompeji-kiállítás sétálójegye kedvezményes áron, 1100 Ft-ért váltható meg a Móra Ferenc Múzeumban (Szeged, Roosevelt tér 1-3.).

A kedvezményes belépőjegyek mellé ajándék tárlatvezetéseket is kínálnak a múzeum munkatársai február 2-án:

10.00: Fekete ház

12.00: Móra Ferenc Múzeum

14.00: Fekete ház

16.00: Móra Ferenc Múzeum

A sétálójeggyel a Móra Ferenc Múzeum, a Fekete ház és a Kass Galéria is megtekinthető.

szte_dolgozoi-01

Bővebb információ a kiállításról itt.

További információ a Móra Ferenc Múzeum honlapján és Facebook oldalán.