Visegrádi Ösztöndíj Program

2017. január 04.

Magiszteri, doktorandusz és más posztgraduális tanulmányi és kutatási projektekhez nyújt támogatást a Visegrádi Ösztöndíj Program. Az aktuális felhívásokra 2017. január 31-ig lehet pályázni.

A 2300 euró/szemeszter mértékű ösztöndíjat a V4 országok (Cseh Köztársaság, Magyarország, Lengyel Köztársaság, Szlovák köztársaság) diákjai egy, esetleg két szemeszter idejére (5, ill. 10 hónap) nyerhetik el más visegrádi országokban, a Nyugat Balkán térség államaiban (Albánia, Bosznia-Hercegovina, Montenegró, Macedónia, Szerbia és Koszovó), valamint az EU Keleti Partnerség országaiban (Belorusz, Moldávia, Ukrajna, Örményország, Grúzia, Azerbajdzsán) folytatandó tanulmányok vagy kutatás céljából.

Az ösztöndíj programról további információ itt elérhető: Visegrádi Ösztöndíj Program