2017. november 10.

Az MTA Tantárgy-pedagógiai Kutatási Programjának Természettudományi-matematikai-informatikai oktatás munkacsoportja 2017. november 14-15-én 10 órától tartja beszámoló konferenciáját Szegeden az MTA SZAB székházban "A tanulóközpontú természettudományi-matematikai-informatikai oktatás a szakiskolától a kiemelkedő tehetségek gondozásáig" címmel.

A konferencia a Magyar Tudomány Ünnepe 2017 eseményeihez kapcsolódva az MTA SZAB Oktatáselméleti Munkabizottság szervezésében valósul meg. A konferencián nyolc kutatócsoport számol be a Szakmódszertani Pályázat 2016–2020 első évében végzett munkája eredményeiről. Meghívott előadó Michèle Artigue a Université Paris Diderot professzora és Csapó Benő az SZTE Neveléstudományi Intézet professzora.

A meghívó és a részletes program itt érhető el.

A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött, regisztrálni itt lehet.