Tizenkettedik alkalommal szerveztek Alma Mater Weekendet

2018. június 20.

Ugrálóvár, kézműves foglalkozások, tánc- és ugrálókötél bemutató, véradási lehetőség és értékes nyeremények várták június 16-án, az SZTE Sportközpontba látogatókat. Az immár hagyománnyá vált Alma Mater Weekendre idén is sok jelenlegi és volt SZTE-s hallgató és dolgozó látogatott el családjával.

A pörköltfőzőverseny mellett rengeteg programmal készültek a szervezők. A bátrabbak kipróbálhatták többek között a falmászást, az íjászatot, a TRX-et, sőt az ugráló kötél rejtelmeivel is megismerkedhettek. A szabadon kipróbálható sportok mellett lehetőség volt különböző versenyekre is benevezni. A felnőttek számára kispályás labdarúgó, asztalitenisz, tenisz és röplabda mix versenyt rendeztek. Az aktív részvételt idén a felnőttek körében is jutalmazták, ugyanis azok között, akik legalább négy programon részt vettek, értékes nyereményeket sorsoltak ki. A kisebbek játékos sportversenyeken vehettek részt, a legügyesebbeket jutalmazták.

Az Országos Vérellátó Szolgálat jóvoltából a sport és szórakozás mellett lehetőség volt az életmentésre is. A véradók között is értékes nyereményeket sorsoltak ki.

A nyeremények között belépőket is osztottak, például a Tisza Parti Élmény és Kalandparkba, a Játékdzsungel Játszóház és Gyermekmegőrzőbe, a Csillagösvény Labirintus Öko Élményparkba és a Napfényfürdő Aquapolisba.

A szerencsés nyertek listája pedig a következő:

Tenisz 1. hely:

Bálint Olga - 1 db Csillagösvény Labirintus Öko-Élménypark belépő

Hegyes Noé - 1 db Tiszaparti Élmény és Kalandpark családi belépő

Pingpong:

Hu Ji – 1 db Maros Kalandpart belépő

Maróti László – 1 db Csillagösvény Labirintus Öko-Élménypark belépő

Maróti Péter – 1 db Tiszaparti Élmény és Kalandpark családi belépő

Véradás nyertes:

Kaposvári Gábor – családi Napfényfürdő Aquapolis Szeged belépő

Katandifest/arc, test dekor hennafestés nyereményjáték nyertese - Szilágyi Szabina

Gyerek menetlevél nyertesek:

Kiss Kincső - Makói Hagymatikum Fürdő

Sándor Noémi - családi Napfényfürdő Aquapolis Szeged belépő

Felnőtt menetlevél nyertes:

Szekeres János és Szekeresné Zalka Edina - családi Napfényfürdő Aquapolis Szeged belépő

Játékdzsungel Játszóház és Gyermekmegőrző bérlet nyertese - Buza Barnabás

Játékos sportverseny (minden nyertes 1 belépőt nyert a Játékdzsungel Játszóhát és Gyermekmegőrzőbe)

Manó: Szabó Meggie; Szabó-Kucsán Nimród; Sándor Kristóf; Darázs Léna; Mérei Ágnes; Baráth Jázmin; Kollár Péter; Szalóki Beni;

Törpe: Bán Barnabás; Csillag Viktor; Mérei Gyurka; Kovács Szonja; Kaposvári Tünde; Baráti Félix; Ocskó Ádám; Sümegi Boldizsár

Aprónép: Pankotai Lilla; Rácz Bonifác; Szabó-Kassák Zselyke; Kollár Tamás; Schuszter Gábor; Besenyi-Gerháth Stefi; Baráth Áron; Adamik Benett

Díjazottak:

Foci nyertes csapat: Kiszey Ádám, Szuperák Attila; Eniola Ray; Nadir Suleyman; Orkhan Omarli; Valack Péter és Mehmet Kalender

Pörköltfőző verseny:

1. helyezés: Alkimisták in memoriam Halász János (TTIK)

2.helyezés: BográcsmáguSOKK (ÁJTK)

3.helyezés: Gastro-Artsok (BTK)