2024. március 28., csütörtök

kiemelt_mikulas

Jön a Mikulás a TIK-be!

Közeleg az időszak, amikor ideje kifényesítenünk csizmáinkat, papírra vetni kívánságaikat és felkészülni a Mikulás érkezésére. Idén is várják a volt hallgatókat, volt és jelenlegi dolgozókat csemetéikkel az Alma Mater Mikulás ünnepség szervezői.

A Mikulás idén immáron 13. alkalommal látogat el a József Attila Tanulmányi és Információs Központba, ahol az SZTE Alma Mater Mikulás ünnepségen a gyerekek személyesen is találkozhatnak vele.

Az Mikulás érkezését a 16:30-as gyülekező után 17:00 órától 17:45-ig a VACKOR Zenekar előzi meg, majd 17:45-től 18:00-ig a rajzverseny eredményhirdetése következik. 18:00-tól a Mikulás megajándékozza az odalátogató gyerekeket.

A rendezvény ideje alatt előzetes regisztráció és időbeosztás alapján karácsonyi környezetben beállított fotók is készülnek a gyerekekről. A képeket Bobkó Anna, az egyetem fotósa készíti.

A rajzversenyre jelentkezni itt lehet.

A részvétel az Alma Mater tagoknak és csemetéiknek ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrálni december 2-ig lehet ide kattintva.