JGYPK_nemzeti_felsookt_odij

Kilenc JGYPK-s hallgató részesült Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjban

2018. október 24.

A Juhász Gyula Pedagógusképző Karon kilenc hallgatónak ítélték oda a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat. Az elismeréseket október 17-én adták át.

A díjazottakat Dr. Döbör András, a JGYPK dékánja valamint T. Molnár Gizella, közkapcsolati dékánhelyettes és Molnár Evelin (HÖK) köszöntötték. Az ösztöndíj nyertesei igen erős mezőnyből kerültek ki. A pályázatok elbírálásának szempontjai közé tartoztak a tanulmányi eredmények, a nyelvvizsgák, az OTDK és egyéb tanulmányi versenyeken elért eredmények.

A "legjobbak díját" alapképzés szakon Andrásik Ilona, Gereczné Deák Zsuzsanna Éva, Horváth Henrietta, Ótott-Kovács Réka (a legmagasabb pontszámmal), Kovács Alexandra Ildikó, Kovács Bettina, Sárkány Gabriella és Vecseri Zita vehette át. Mesterképzésen Dinnyés Katalin Julianna réseszült elismerésben.

nemzeti_felsooktatasi_osztondij_atado

A rendezvényen készült képek itt megtekinthetők.

Az ösztöndíjak átadása után fogadáson köszöntötték a hallgatókat, melyen Döbör András dékán sok sikert kívánt a továbbiakhoz.

nemzeti_felsooktatasi_osztondij_atado2

Képgaléria a rendezvényről itt érhető el.