Fotópályázat egyetemi hallgatóknak

2018. szeptember 12.

A Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Felnőttképzési Intézete nyílt fotópályázatot hirdet az egyetem hallgatói számára. A fotókat 2018. október 15-ig várják.

A pályázatra olyan fekete-fehér vagy színes fotókat várnak, amelyek központi témái: Lokális identitás – szegedinek lenni; 15 éves az Europa Nostra díj; a Kulturális Örökség Napi séta fotókon

Alkotóként maximum 5 darab egyedi kép, illetve egy-egy (max. 5 darabból álló) fotósorozat adható be.

A pályázatra kiállításra kész, paszpartuzott (a paszpartu mérete 50x70 cm, vagy 30x40 cm) papírképet várnak. A fotók mérete a paszpartun belül tetszőleges.

A pályázatra beküldött mindegyik kép hátulján fel kell tüntetni: a kép címét; a szerző adatait (név, értesítési cím, telefonszám, e-mail)

A beküldött képanyagot a kiírók által felkért szakmai zsűri értékeli.

A beérkezett pályaművekből kiállítást rendeznek a Kulturális örökség európai éve alkalmából tartandó konferencián, 2018. november 30-án, az SZTE JGYPK Főépületében (Boldogasszony sgt. 6)

A pályázati felhívás itt elérhető.

A nyertes pályázókat könyvjutalomban részesítik.

A leadás határideje, helyszíne: 2018. október 15.; SZTE JGYPK Felnőttképzési Intézete (Dr. Szirmai Éva és Tiszai László)