Október 1-ig még lehet jelentkezni az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramjára

2018. szeptember 28.

Az SZTE Alma Mater Alumni mentorprogramjában volt hallgatók mentorálnak jelenlegi SZTE-s hallgatókat. A négy hónapon át tartó program során a hallgatók elmélyíthetik az egyetemen megszerzett tudást a gyakorlatban. A jelentkezéseket október 1-ig várják.

A program azzal a céllal jött létre, hogy segítséget nyújtson a munkaerőpiacon elhelyezkedett SZTE-s alumnik és a jelenlegi hallgatók közötti kapcsolatfelvételben, ezáltal is átadva a mentorok tapasztalatait, szakmai tudását a mentoráltaknak, aminek köszönhetően a hallgatók reális szakmai képet alakíthatnak ki, és kipróbálhatják az elméletben megtanultakat a gyakorlatban is.

A programról további információ itt elérhető: SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogram

Az őszi ciklus mentorai itt elérhetők.

mentor_plakat_masodik