EHOK_tabor

Emelt szintű érettségire felkészítő tábort szervez az SZTE EHÖK

2019. április 01.

Intenzív táborral segíti 2019. április 15-19. között az érettségi előtt álló középiskolások felkészülését a Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata.

Ötödik alkalommal szervez emelt szintű érettségire felkészítő tábort az SZTE Egyetemi Hallgatói Önkormányzata. A résztvevők nyolc érettségi tárgy egyikéből választhatnak felkészítést, melyek matematika, magyar nyelv és irodalom, történelem, angol nyelv, német nyelv, biológia, kémia és fizika.

Az órákon, melyeket a szegedi egyetem legkiválóbb mesterszakos és PhD hallgatói tartanak, lehetőség nyílik az emelt szintű érettségi tematikájának megfelelő feladatmegoldások és elméleti áttekintések mellett az egyetem laborjaiban a gyakorlati feladatok begyakorlására, így előnnyel indulnak az egyetemi hallgatói éveik megkezdésekor is. Az utolsó alkalommal pedig egy teljes értékű próba érettségin tesztelhetik megszerzett tudásukat a résztvevők, amit később lepontozva visszaküldenek a szervezők.

A tábor ideje alatt szállás, valamint napi háromszori étkezés biztosított. A részvételi díj 28.000 forint.

Jelentkezési határidő: 2019. április 5 péntek.

Jelentkezés és további információ az sztefelvi@gmail.com e-mail címen, valamint itt.