SANSZ Nap a Szegedi Tudományegyetemen

2019. április 08.

Az Egyetemi Tavasz részeként április 11-én, csütörtökön 9 órától SANSZ Napot tartanak az SZTE Dugonics téri épületében. A szakmai rendezvényen a speciális képzési igényű hallgatók sajátos nehézségei mellett az őket támogató SANSZ program szolgáltatásait, az akadálymentesítés, támogatás lehetséges eszközeit is bemutatják.

Az április 11-i konferencia célja, hogy tájékoztatást nyújtson a Szegedi Tudományegyetemen működő speciális képzési igényű hallgatók támogatását szolgáló programokról, lehetőségekről. Továbbá olyan ötletek bemutatása, közös gondolkodás elindítása, amelyet a speciális képzési igényű hallgatók oktatásában lehet hasznosítani, elősegítve ez által a hallgatók eredményes tanulását. A konferencián a támogató szolgáltatások bemutatása mellett a délutáni műhelyeken lehetőség nyílik az érintett hallgatókkal való párbeszédre, saját tapasztalataik megismerésére is.

A részletes program itt elérhető.