Facebook_cover_plaket2019

Idén is lehet pályázni az SZTE Alma Mater presztízsdíjra

2019. január 21.

A Szegedi Tudományegyetem Alma Mater pályázatot hirdet azon szervezetek részére, amelyek az SZTE-vel szoros tudományos és/vagy szakmai kapcsolatot ápolnak, támogatják céljainak megvalósítását és kiemelt foglalkoztatói a Szegeden végzett hallgatóknak.

A pályázaton indulhat bármely Magyarországon telephellyel rendelkező szervezet, amely a Szegedi Tudományegyetemmel, az Universitas-Szeged Nonprofit Kft-vel vagy a Szegedi Universitasért 2007 Alapítvánnyal, illetve a Szegedi Tudományegyetem által alapított, illetve tulajdonolt jogi személlyel együttműködésre irányuló szerződéssel rendelkezik. Korábbi díjazottak és pályázok is pályázhatnak minden évben!

A nyertes ünnepélyes keretek között veheti át az SZTE Alma Mater presztízsdíjat és jogosult az „SZTE Alma Mater díj 2019.” megjelölést használni vállalati megjelenéseiben.

Továbbá a díjazottnak az SZTE Alma Mater a www.sztealmamater.hu honlapján, online hírleveleiben és kiadványaiban kiemelt kommunikációs lehetőséget, és a 2019-es SZTE Őszi Állásbörze Kalauzban 1 oldalas ingyenes hirdetési felületet biztosít.

Az SZTE Alma Mater Díjazott egy éven keresztül tagja az SZTE Alma Mater Tanácsadó Testületnek.

A pályázat beadásának határideje: 2019. február 22.

A pályázat beadásának módja: személyesen vagy postai úton

posta cím: SZTE Alma Mater 6720 Szeged, Dugonics tér 13.

személyesen: 6722 Szeged Honvéd tér 6. 33-as iroda, Schwimmer-Tóth Tímea (info@sztealmamater.hu)

Eredményhirdetés időpontja, helyszíne: 2019. március 12. 9 óra, az SZTE Tavaszi Állásbörze megnyitója -  SZTE TIK Átrium

A díjat átadja: Prof. Dr. Rovó László, rektor, az SZTE Alma Mater elnöke, Dr. Fendler Judit, kancellár és Prof. Dr. Görög Márta, SZTE Alumni ügyekért felelős rektori megbízott

A pályázatokat 3 fős bíráló bizottság értékeli. A bíráló bizottság tagjai:
  • Prof. Dr. Görög Márta, SZTE Alumni ügyekért felelős rektori megbízott
  • Bolgár Zsolt, Universitas-Szeged Nonprofit Kft. ügyvezető
  • dr. Bene Tamás, SZTE nemzetközi és közkapcsolati igazgató

A bíráló bizottság a pályázókat egy alkalommal hiánypótlásra szólíthatja fel, melynek elkészítésére 5 munkanap áll rendelkezésre.

A részletes pályázati felhívás itt letölthető.