TÁMOP-4.1.2 projekt nyitókonferencia

2010. március 11.

A TÁMOP-4.1.2-08/1/A-2009-0030 számú, az „Interdiszciplináris és komplex megközelítésű digitális tananyagfejlesztés a természettudományi képzési terület alapszakjaihoz” című projekt konzorciuma 2010. március 19-én 10 órától Szegeden, a József Attila Tanulmányi és Információs Központban tartja nyitókonferenciáját.

A Szegedi Tudományegyetem, a Debreceni Egyetem, a Pécsi Tudományegyetem és a Nyíregyházi Főiskola oktatói a 2011. júniusáig tartó projekt során 48 elektronikus tananyagot fejlesztenek a természettudományi képzési terület alapszakjaihoz. A tananyagok a projekt végétől minden hallgató számára elérhetők lesznek. A projekt alatt az oktatási szakértők megvizsgálják a természettudományi alapszakok összehangolhatóságának lehetőségeit, a megszerzett kreditek elismerhetőségét, és a 48 új, elektronikus tananyag illeszthetőségét a képzési programokhoz. A projekt összköltsége 100 millió forint, ebből 80 millió forint a támogatás összege.

Dr. Varga Zsuzsanna (SZTE TTIK), projektmenedzser

Dr. Mucsi László (SZTE TTIK), projekt szakmai vezető