Projektzáró konferencia az SZTE JGYPK-n

2010. november 22.

A Szegedi Tudományegyetem oktatási potenciáljának növelése, oktatók felkészítése idegen nyelvi kurzusok fejlesztésére, oktatására, valamint oktatásügyi vezetésfejlesztési elképzelésekre című projekt záró konferenciája kerül megrendezésre 2010. november 26-án 10-15 óra között a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Díszteremében (Szeged, Boldogasszony sgt. 6.).

A TÁMOP 4.1.2/C projekt keretében a karon több egyetemi kar oktatója számára 60 órás idegen nyelvi és módszertani felkészítést szervezett a kar, mellyel a nem nyelvszakos oktatókat idegen nyelvű kurzusok fejlesztésére és tanítására készítették fel. A program különlegessége volt, hogy egyéni, testreszabott tutorálást is magába foglalt. A záró konferencián a Kar vezetői, a projektmenedzsment tagjai, a felkészítésben részt vett egyetemi oktatók, és a projekt eredményeképpen beindított új kurzusok jelenlegi hallgatói is összefoglalják tapasztalataikat rövid prezentációk formájában.

Bővebb információ: Dr. Szabó Klára, 546-047, mobil: 06-30-3395692, email: szabok@jgypk.u-szeged.hu