Zárul az előadás-sorozat

2012. április 19.

Az Analitikai és Környezetvédelmi Munkabizottság szervezett előadás-sorozat utolsó alkalmán, 2012. április 25-én, két előadót hallgathatnak az érdeklődők, akik ellátogatnak a Szegedi Akadémiai Bizottság Székházába: egyikük a legelső előadáson már megismert, a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Természettudományi Intézet Technika Tanszékének főiskolai tanára, Dr. Benkő Zsolt, a másik előadó szintén a Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar Alkalmazott Természettudományi Intézet Technika Tanszékének főiskolai docense, Hegedűs Antal.

Az előadás első felében Dr. Benkő Zsolt: A hang és zajterhelés Szegeden címmel tartja meg előadását, melyben keretében megismerkedhetnek az érdeklődők a Szegedi helyezettel. A második előadáson a termálvízről hallhatnak érdekes előadást a jelenlévők.

Az előadás sorozatot a DAOP–5.1.2/C-09-2f-2010-0002, Biopolisz Park – Egyetemi városrész közterületeinek rehabilitációja pályázat keretében valósul meg.

Az előadás nyilvános a szervezők minden érdeklődőt szeretettel várnak.

uszt_logo_rgb Infoblokk3_ERFA