Elhunyt Pávó Imre címzetes egyetemi docens

2012. augusztus 15.

A Szegedi Tudományegyetem címzetes docense életének 80. esztendejében tragikus hirtelenséggel hunyt el 2012. augusztus 4-én.

Pávó Imre matematika-fizika szakos középiskolai tanár, villamosmérnök, a műszaki tudományok kandidátusa, az MTA Matematikai Logikai és Automataelméleti Kutatócsoport főmunkatársa és megbízott helyettes vezetője, a Szegedi Tudományegyetem címzetes docense, számos szegedi matematikus, fizikus- és biológushallgató oktatója, a Kisteleki Gimnázium, a JATE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium, a szegedi Textiltechnikum, valamint a Közlekedési és Távközlési Műszaki Főiskola szegedi tagozatának tanára életének 80., boldog házasságának 53. esztendejében, szellemi alkotóképességének újabb kiteljesedése idején tragikus hirtelenséggel halt meg. Búcsúztatására 2012. augusztus 15-én 11 órakor kerül sor a Rókusi Római Katolikus templomban, örök nyugalomra ugyanazon a napon 13 órakor helyezik a Bajai úti Református temetőben.

SZTEPress