Mozart, Bartók és Offenbach az operavizsgán

2012. május 26.

Operavizsgát tart a Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Karának (SZTE ZMK) Magánének Tanszéke június 2-án. A Bárdi Sándor Opera Stúdió produkciójának a szegedi Kisszínház ad helyet. A 19 órakor kezdődő előadásra a teátrum jegyirodájában lehet belépőt váltani 600 forintért.

A Szegedi Tudományegyetem Zeneművészeti Kar (SZTE ZMK) Magánének Tanszéke operavizsgát tart: Mozart, Bartók és Offenbach egy-egy művét adja elő a Bárdi Sándor Opera Stúdió. Június 2-án 19 órától A színigazgató, A kékszakállú herceg vára és a Kékszakáll című produkció várja a Kisszínházba látogatókat. A három produkciót Toronykőy Attila állítja színpadra. Az SZTE ZMK vizsgaelőadására a Szegedi Nemzeti Színház jegyirodájában válthatók belépők 600 forintos áron.

A vizsgaelőadások szereposztása a rendezvény plakátján olvasható.