Szerbia az Európai Unió kapujában – előadás az SZTE jogi karán

2012. március 06.

Nikowitz Oszkár, Magyarország belgrádi képviseletének rendkívüli és meghatalmazott nagykövete tart előadást Szerbia az Európai Unió kapujában címmel. A rendezvényt a Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán (SZTE ÁJTK) tartják március 8-án, 17 órától. A programra e-mailben lehet jelentkezni.

A Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Karán (SZTE ÁJTK) Szerbia az Európai Unió kapujában címmel tartanak előadást. Déli szomszédunk külpolitikájáról és a magyar-szerb kapcsolatokról Nikowitz Oszkár, Magyarország belgrádi képviseletének rendkívüli és meghatalmazott nagykövete beszél majd. Az SZTE Európa-tanulmányok Központ által működtetett EUROPE DIRECT Szeged Integrációs Klubjának soron következő rendezvényét március 8-án tartják 17 órától az ÁJTK Kari Társalgójában. A programra a ed@eutk.u-szeged.hu e-mail címen lehet jelentkezni az alábbi űrlap kitöltésével.

A jelentkezési lap innen letölthető: