Esélyegyenlőségi napot tartanak az Aradi vértanúk terén

2012. szeptember 19.

SANSZ napot tart szeptember 20–án (csütörtökön) az SZTE Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ. Szegeden az Aradi vértanúk terén 10-16 óra között várják a szervezők a látogatókat.

Az Esélyegyenlőségi napot 6 szervezet (Diákcentrum Universitas Alapítvány, SINOSZ, Szivárvány Autizmus Egyesület, Vakok és Gyengénlátók Csongrád Megyei Szervezete, Kreatív Formák Alapítvány, Napos Oldal Alapítvány) összefogása hívja életre. A szervezők rengeteg interaktív programmal várják nemcsak a fogyatékkal élőket, hanem egészséges embertársaikat is. A SANSZ nap – többek között – érzékenyítő játékokkal, jelnyelvvel, különböző bemutatókkal, kerekes székes akadálypályával, speciális bowlinggal, vak szobával és egy szájjal-lábbal festő művésszel várja látogatóit.