Bemutatják a Differenciáldiagnosztikai kalauzt

2013. április 24.

A Tudományos Ülések Bizottsága (TÜB), a SZAB Orvostudományi Szakbizottsága és a Medicina Könyvkiadó Zrt. szervezésében mutatják be a Szarvas Ferenc, Lonovics János és Vécsei László szerkesztésében megjelent Differenciáldiagnosztikai kalauzt április 25-én a SZAB-székházban.

A 2013-as kiadású kötet csaknem 800 oldalas. A könyvbemutatón részt vesz Dékány Imre akadémikus, a SZAB elnöke, Túri Sándor egyetemi tanár, SZAB Orvostudományi Szakbizottságának elnöke, Forster Tamás tanszékvezető egyetemi tanár, a TÜB elnöke, valamint Farkasvölgyi Frigyesné, a Medicina Könyvkiadó Zrt. vezérigazgatója. A beszélgetést Vécsei László akadémikus, orvoskari dékán moderálja, a könyvet a szerkesztők mutatják be, akik válaszolnak a jelenlevők kérdéseire is. A kötet a helyszínen kedvezményes áron megvásárolható.