SZTE-s nyílt nap a Napfényfürdőben

2013. február 18.

Ingyenes a belépés 2013. február 20-án szerdán a Napfényfürdőbe SZTE hallgatóinak diákigazolvánnyal, illetve az egyetem alkalmazottai számára dolgozói kártyával. Az egyetemi polgárok – többek között – kipróbálhatják a csúszdákat és játékos vetélkedőkön is részt vehetnek.

A Napfényfürdő Aquapolis Szeged 2013. február 20-án (szerdán) egyetemi nyílt napot tart, melyre minden SZTE-s dolgozót és diákot várnak. A fürdő vezetősége szeretné, ha minél több egyetemi polgár megismerné az ottani kikapcsolódási lehetőségeket, ezért vendégeik aznap délelőtt 10 órától éjfélig díjmentesen használhatják a komplexum bizonyos szolgáltatásait: a fedett csúszdateret kilenc csúszdával, a fedett családi wellness medencéket különböző élményelemekkel, a galéria-wellnesst (szauna és gőzkabin) az 1. galériaszinten, a gyógymedencéket, az úszómedencét és a fitnesztermet. Délután 4 órától kezdődően változatos programokkal is készül a fürdő. Többek között szaunaszeánsszra, játékos vetélkedőkre, zenés vízi tornára várja a fürdőzőket.

További információ:

Egyetemi_Nylt_Nap_A4