Egyetemisták európai innovációs versenye

2013. január 22.

Az Európai Szabadalmi Hivatal (EPO) alapításának 40. évfordulója alkalmából versenyt hirdet főiskolai és egyetemi hallgatók részére. Regisztrálni március 15-ig lehet.

A szabadalmi dokumentáció világának megismerésére, különös tekintettel a zöld technológiákra és a fenntartható fejlődésnek a népszerűsítésére nyújt lehetőséget az Európai Szabadalmi Hivatal (EPO) egyetemistáknak hirdetett versenye. E megmérettetésre bármely 18. életévét betöltött egyetemi, főiskolai hallgató jelentkezhet. Részvételi díj nincs, regisztrálni 2013. január 14-től 2013. március 15-ig lehet.

Olyan kutatási projektet kell kidolgozniuk verseny résztvevőinek, amely további K+F tevékenység tárgya lehet, és megfelel a részletes kiírásban szereplő feltételeknek. Bővebb információ: Dürr János, kommunikációs főtanácsadó, Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala Elnökségi Kabinet, telefonszám: +36-1/474-5953, +36-30/466-5908; e-mail: janos.durr@hipo.gov.hu.