2024. április 25., csütörtök

Doktoravató: 85 Phd-hallgatót ünnepelnek

A Szegedi Tudományegyetem Szenátusa ünnepi doktoravató ülést tart 2013. július 4-én.

Doktoravató ülést tart 2013. július 4-én 11.00 órakor a József Attila Tanulmányi és Információs Központ Kongresszusi termében a Szegedi Tudományegyetem Szenátusa.

A szegedi universitas 19 akkreditált doktori iskolájában képeznek PhD hallgatókat. Idén összesen 85 doktori oklevelet ad át Varró András professzor, a Szegedi Tudományegyetem tudományos és innovációs rektorhelyettese.

A legtöbb, összesen 31 új doktor az SZTE Természettudományi és Informatikai Karához kötődik. Az SZTE Általános Orvostudományi Karához 20, a Bölcsészettudományi Karhoz 18, a Gyógyszerésztudományi Karhoz 11, az Állam és Jogtudományi Karhoz 3, a Gazdaságtudományi Karhoz 2 most avatandó doktor kötődik.

Az SZTE TIK-ben tartott doktoravató ünnepség meghívója itt olvasható: