Új irodalmi tankönyvet mutat be a Mozaik Kiadó

2013. március 01.

„Lapozz föl engem és leszek” címmel új irodalmi tankönyvet jelentetett meg a Mozaik Kiadó. A kötetet március 5-én az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnáziumban mutatják be.

A Mozaik Kiadó új irodalom tankönyvet adott ki középiskolások számára. A

„Lapozz föl engem és leszek” című kötetet Sisák Gábor szakvezető tanár mutatja be az érdeklődőknek március 5-én, kedden 15 órától az SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnáziumban szervezett szakmai rendezvényen. Erdélyi Eszter szakvezető tanár 15:50-től a középiskolai könyvsorozat kerettantervi változásairól és záró kötetéről beszél. Az előadásokat követően konzultációra és a kiadó kiadványainak megtekintésére is lehetőséget biztosítanak az előadók.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Jelentkezni Forray Katalin referensnél lehet a forray.katalin@mozaik.info.hu e-mail címen, a 06 (30) 663-9800-as telefonszámon vagy a Mozaik Kiadó weboldalán: