Közel száz diploma az SZTE doktori oklevélátadó ünnepségén

2018. január 02.

A Szegedi Tudományegyetem doktori oklevélátadó ünnepéget tart 2018. január 12-én, pénteken 11 órától az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A rendezvényen 15 habilitált, illetve 79 PhD doktori fokozat megszerzéséről adnak át oklevelet.

Összesen 15 oktató a habilitált doktori címéről, míg 79 fiatal a PhD-fokozatról szóló diplomáját veheti át a Szegedi Tudományegyetem doktori oklevélátadó ünnepségén. A rendezvény 2018. január 12-én, pénteken 11 órakor kezdődik az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ kongresszusi termében.

Habilitált doktori címet 15 oktató szerzett az elmúlt időszakban a Szegedi Tudományegyetemen.

Meghivo_2_doktoravato_20180112

PhD tudományos fokozattal zárta a doktori iskolai tanulmányait az SZTE Általános Orvostudományi Karán 30, az SZTE Állam- és Jogtudományi Karán 4, az SZTE Bölcsészettudományi Karán 14, az SZTE Gazdaságtudományi Karán 2, az SZTE Gyógyszerésztudományi Karán 4, az SZTE Természettudományi és Informatikai Karán 25 hallgató.