Sajtóarchívum

Szabadegyetem - Szeged VI. Röst Gergely: Matematikával a járványok ellen

2010. november 15.

A Szabadegyetem Szeged VI. előadássorozat keretein belül 2010. november 17-én, szerdán 18.00 órától Dr. Röst Gergely, a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar egyetemi adjunktusának előadását tekinthetjük meg "Matematikával a járványok ellen" címmel.

Az előadást a megszokott helyszínen, a József Attila Tanulmányi es Információs Központ Kongresszusi termében tartjuk.

Előadóink rövid bemutatását és az előadások előzetesét a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon találhatják meg.

Az előadás televíziós felvételét online vetítés formájában a www.u-szeged.hu/szabadegyetem oldalon a program menüpont alatt tekinthetik meg az előadást követő hét elejétől, illetve az előadás utáni pénteken és vasárnap a Városi Televízió adásában.

Az előadás látogatása ingyenes.

Kérjük a sajtó munkatársait, hogy az eseményről előzetesen tájékoztassák a szegedi polgárokat!